top of page
Logo_Dalphen.png

KARIÉRA

KARIÉRA

V Dalphen Finance se můžete uplatnit dlouhodobě jako konzultant, hypoteční makléř - specialista, nebo jako manažer týmu. Jaké příležitosti Vás čekají ve společnosti Dalphen Finance?

Konzultant

Pro většinu nováčků je pozice konzultanta startovacím bodem jejich úspěšné kariéry v Dalphen Finance. Náš nový kolega se naučím základům jak komunikovat se stávajícími i novými klienty, jak sjednávat schůzky pro hypoteční specialisty, naučí se s tím spojenou administrativu a připravují se na samotnou práci hypotečního specialisty. Už v počáteční fázi hledáme talentované jedince, které připravujeme na kariéru manažera týmu či vyhledávaného finančního odborníka.​

Chci více informací o pozici "konzultant".

Hypoteční specialista

Práce hypotečního makléře - specialisty v dnešní době představuje vážené a prestižní povolání. Umožní Vám poskytovat smysluplnou, veřejností žádanou službu a zároveň si budovat portfolio spolupracujících partnerů z řad realitních makléřů i celých kanceláří, stavebních firem, projektantů a dalších. Dostáváte možnost si volně plánovat svůj pracovní čas a stále dosahovat nadprůměrných výdělků. Naši nejúspěšnější kolegové si měsíčně příjdou na 50 - 100 tis., někteří i na více jak 250 tis.

Vaší prací bude s klienty analyzovat současnou finanční situaci a realizovat řešení, která jim nejlépe pomohou dosáhnout na jejich finanční cíle, splním jim sen o vlastním bydlení a pomůžete jim dlouhodobě ušetřit nemalé peníze.

Zároveň nové klienty nehledáte pouze sami, dostanete naši vlastní databázi, dostanete klienty z naší realitní kanceláře, stavební firmy i z online srovnávače hypoték!

Chci více informací o pozici "hypoteční specialista".

Manažer

Poskytovat podporu a zázemí pro členy svého týmu - to budou hlavní cíle vás, jako manažera v Dalphen Finance. Nejprve si vybíráte spolupracovníky. Vyhledáváte obchodní příležitosti, koučujete své spolupracovníky.

Jak se rozvíjí kariéra dál? Zhruba za rok až dva postavíte početný tým. Budete stát před rozhodnutím, zda otevřít vlastní kanceláře nebo klientské centrum. Nic nebrání tomu, abyste po několika letech řídili několik klientských center a dosáhli až na nejvyšší pozice v rámci kariéry.

Cestu do senior managementu jsme nejenom otevřeli, dali jsme jí konkrétní podmínky.

Chci více informací o pozici "manažer týmu".

Kariéra v Dalphen Finance

Jedinečný kariérní plán Dalphen Finance umožňuje budovat tým v rámci celé finanční skupiny Empire. Takovouto možnost nenabízí žádná jiná společnost v oboru! Co je u nás ještě jiné?

  • Kariérní plán je stejný pro všechny

  • Kariérní plán je předem daný

  • Kariérní plán je závazný smluvně

  • Splnění kariérního plánu je reálné

  • Sami si určujete tempo svého kariérního růstu

Průměrná doba postupu v kariéře Empire Finance

  • Na pozici senior hypotečního specialisty se dostanete průměrně do 6 měsíců

  • Na pozici vedoucího obchodního týmu či manažera se dostanete průměrně do 2 let

  • Na ředitelské pozice můžete dosáhnout do 4-8 let

Dalphen finanční centra

Díky začátku kariéry přímo ve finančním centru budete mít k dispozici ty nejzkušenější a nejúspěšnější pracovníky, kteří Vám budou vždy nápomocní, rádi Vám předají své zkušenosti a budou Vám oporou v těžkých začátcích. Proškolená asistentka Vám pomůže s administrativou, firemní vůz k bezproblémovým cestám za klienty a náš IT systém Váš naučí u sebe zbytečné nenosit papírový diář.

Vedení společnosti Vás podrží v době výpadku příjmu a poskytne Vám finanční podporu do začátku.

Neobsazený trh - zájem neustále roste!

Považujete za jednoduché najít trh s vysokým potenciálem růstu, ve kterém byste se realizovali? Dle odhadů dojde k nasycení trhu finančního poradenství v ČR až ve druhé polovině následujícího desetiletí.

Na trhu probíhá trend odklonu lidí od klasického bankovnictví a zároveň se zvyšuje poptávka po nezávislých a kvalitních finančních službách, které více sledují reálný přínos pro klienty.

Financování bydlení - v čem je zajímavé?

Financování bydlení představuje službu, o kterou klienti velmi stojí. Proto počet klientů, kteří využili službu hypotečního financování, vzrostl v roce 2011 v porovnání s předchozím rokem o desítky procent. Vašimi klienty se mohou stát nejenom noví žadatelé o plán financování bydlení, ale statisíce lidí, kteří si úvěr na bydlení již pořídili.

bottom of page