top of page

O NÁS

Team
Slovo zakladatele
Empire Finance 349.jpg
Patrik Svoboda, CEO

p.svoboda@dalphen-finance.cz

Společnost Dalphen Finance patří mezi významné poradenské společnosti, které poskytují služby v oblasti financí a zprostředkování finančních produktů v České republice. Poradci společnosti se specializují především na úvěry na bydlení a jejich největším zájmem je spokojenost klienta a kvalitní poskytování služeb orientovaných na klienta. Naši poradci nabízí svým klientům široké portfolio finančních produktů a institucí a zároveň doporučují další služby finanční skupiny Dalphen, která zahrnuje i servis realitní kanceláře či odborné znalosti stavebně developerské divize. Výhodou našich poradců a makléřů pak je schopnost vyřešit každou nenadálou situaci, která u klienta nastane a ztěžuje mu možnost pořídit si vlastní bydlení.

Ve finančních centrech Dalphen mají klienti na výběr celou řadu nemovitostí a také si mohou zvolit způsob, jakým budou financovat své bydlení. S výběrem klientům pomáhají pracovníci v jednotlivých finančních centrech, která najdete ve velkých městech ČR. Pomohou vám zvolit tu nejlepší variantu financování svého bydlení, ale také vhodný dům nebo byt a problém není ani případ, kdy si chce klient svou vysněnou nemovitost nechat od základů postavit.

V Dalphen Finance každý den ochotně pomáháme klientům vyřešit financování bydlení za co nejvýhodnějších podmínek. Společnost vznikla v Ostravě v roce 2013, kdy působila v malé kanceláři. První finanční centrum bylo otevřeno 4. ledna 2016, aktuálně sídlí na ulici 28. října 1584/281 v Ostravě a slouží rovněž jako centrála společnosti. Působí zde profesionální poradci, kteří vám všemi dostupnými znalostmi, dovednostmi a vybudovanými kontakty ve finančních institucích, pomohou k vysněnému bydlení.

Společnost Dalphen Finance skrze divizi Dalphen Reality, umožňuje vybírat klientům nejen z nových developerských projektů, ale také ze starších nemovitostí, z nemovitostí jiných realitních kanceláří či spolupracujících realitních makléřů. Dalphen Development umožní vybrat si vhodný pozemek a postavit Váš dům snů.

Stejně kvalitní služby poskytuje divize Dalphen Reality také v případě, že chcete svou nemovitost naopak prodat. Společnost spolupracuje s mnoha živnostníky, ale i firmami a také má zvyšující se počet poptávek po nemovitostech od svých klientů. Prodej vaší nemovitosti je tak mnohem efektivnější, než při oslovení běžné realitní kanceláře, kterou zajímá především zisk.

Snažíme se poskytnout klientům maximální servis, proto mají pobočky jedinečnou otevírací dobu, kdy lze ve všední dny přijmout posledního klienta po domluvě i v 19 hodin. Svěřte se do rukou odborníků, kteří se věnují hypotékám a finančnímu poradenství denně. Poradci Dalphen Finance Vám ukážou, že existuje spousta poplatků, kterým se můžete vyhnout a ušetřit tak nemalé peníze.

Ocenění

press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom

Naše poradenská společnost je členem organizací a asociací

Jsme členy profesních a podnikatelských organizací z jednoduchého důvodu. Záleží nám na tom, aby v budoucnosti bylo podnikání certifikovaným oborem a veřejnost jej vnímala jako prestižní profesi s vysokými standardy. Věříme, že zvyšování kvality poskytovaných služeb směrem ke klientům spojených s profesionalizací makléřů je podstatnou otázkou, na kterou je zapotřebí se zaměřit.

"Se svými kolegy věřím výhradně v dlouhodobou spolupráci jak s našimi klienty, tak i s obchodními partnery."
Patrik Svoboda
CEO finanční skupiny Dalphen
bottom of page