top of page

OSTATNÍ

Finance a vše, co Vás jen napadne...

Penzijní společnosti

Penze je jedním ze základních témat finančního plánování a poradenství. V nabídce Empire Finance najdete penzijní společnosti nabízející produkty II. i III. pilíře. Jsme přesvědčeni, že penze bude znovu velké téma a je nezbytnou součástí nabídky portfolia finančního profesionála.

Zlatý plán

Zlato má smysl v portfoliu klienta jako uchovatel hodnoty, jako stabilizační a ochranný prvek. Nejsme zastánci investice do zlata jako spekulace. Proto jsme se společností Ekka Gold vyvinuli unikátní spořicí produkt ve fyzickém zlatě, který je absolutní špičkou na trhu.

Spoření

Samozřejmou součástí nabídky jsou i spořicí produkty, jako spořicí účty, termínované vklady nebo známé a oblíbené stavební spoření. Nabídnout můžete klientům i běžné účty.

Ostatní úvěrové produkty

Kromě hypoték a úvěrů ze stavebního spoření najdete v nabídce i produkty zaměřené na úvěrování právnických osob, bytových družstev, společenství vlastníků, ale také varianty spotřebitelských úvěrů nebo exkluzivní kreditní karty. Jste tak schopní pokrýt i specifické úvěrové případy nebo řešení kombinovat.

Zajímá Vás více?

bottom of page